DOGE utrzymuje byczą strukturę po ostrym zrzucie

admin 0

W BRIEFIE

  • Pies wybił się z klina opadającego.
  • Cena jest notowana powyżej wsparcia i oporu odpowiednio 0,00315$ i 0,00429$.
  • DOGE podąża za linią wsparcia wznoszącą się.

Cena Dogecoin (DogE) obniża się od czasu, gdy 25 listopada została odrzucona przez poziom retracement Fib.

Pomimo gwałtownego spadku, utrzymała ona swoją byczą strukturę i prawdopodobnie wkrótce rozpocznie ruch w górę.

Doge Breakout From Wedge

W dniu 5 listopada cena DOGE’a wybiła się z klina zjazdowego i w ciągu następnych trzech tygodni przystąpiła do rajdu, osiągając w dniu 25 listopada wysoki poziom 0,00429 USD, co stanowi wzrost o 70% w stosunku do poziomu zjazdu.

Jednak w ciągu następnych dwóch dni cena znacznie spadła i obecnie jest nieco wyższa od poziomu 0,618 Fib Retracement na poziomie 0,00315 USD. Najbliższy główny obszar oporu wynosi $0.00429.

Wskaźniki techniczne w dziennym przedziale czasowym wysyłają mieszane sygnały. Podczas gdy RSI generuje ukrytą byczą dywergencję i jest powyżej 50, zarówno MACD jak i Oscylator Stochastyczny zmniejszają się. Ten drugi jest w rzeczywistości bardzo bliski zrobienia niedźwiedziego krzyża.

Jednakże, tak długo jak cena jest notowana powyżej poziomu 0,618 Fib Retracement po 0,00315 USD, DOGE będzie prawdopodobnie nadal rosnąć w górę.

Krótkoterminowy ruch

Krótkookresowy sześciogodzinny wykres pokazuje, że cena DOGE’a podąża za rosnącą linią wsparcia od momentu jej wybicia z klina 5 listopada. Linia ta została zatwierdzona wystarczająco dużo razy i obecnie pokrywa się z obszarem wsparcia o wartości 0,0032$.

Odskok u zbiegu tej linii/obszaru wsparcia zabrałby DOGE’a w kierunku następnego najbliższego obszaru oporu za 0,0036$, a potem prawdopodobnie 0,0042$.

Awaria na zbiegu tej linii wsparcia, która obecnie wydaje się mało prawdopodobna, prawdopodobnie doprowadziłaby DOGE’a do następnego najbliższego obszaru wsparcia za 0,0030 USD.

DOGE/BTC

Cryptocurrency trader @CryptoDonAlt nakreślił wykres DOGE, stwierdzając, że cena osiągnęła istotny poziom wsparcia, który jest idealny do długoterminowej akumulacji.

Poziom wsparcia jest na poziomie 17 satoshis i zachowuje się jak zawsze niski. DOGE osiągnął go dwukrotnie w 2017 roku, rozpoczynając szybkie ruchy w górę w każdym kolejnym rajdzie.

Chociaż nie ma jeszcze wyraźnych byczych znaków odwrócenia, historia sugeruje, że podobny ruch może nastąpić tym razem wokół.

Dopóki nie osiągnie on tygodniowego zamknięcia poniżej 17 satoshis, najbardziej prawdopodobny ruch byłby w górę, dopasowując się do odpowiadającego mu ruchu DOGE/USD.

Wniosek

Podsumowując, tak długo, jak cena DOGE jest notowana powyżej linii wsparcia, powinna ona rosnąć i osiągnąć poziom 0,036$, a nawet 0,042$.

Podczas gdy para DOGE/BTC nie dała żadnych wyraźnych byczych sygnałów zwrotnych, to jednak handluje bardzo blisko swojego wszechobecnego niskiego poziomu.